-50%

Компактна настільна електрична плита одноконфорочна DOMOTEC MS-5811 1500 Вт, Плити для приготування OY-71
1 024 ₴
512 ₴
- В наявності
- Код: 4m9p479da
+380 (66) 312-27-21
- +380 (95) 682-54-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

⚙️ Компактна настільна електрична плита одноконфорочна DOMOTEC MS-5811 1500 Вт, Плити для приготування OY-71
💎 Працездатність електроплити Domotec MS-5811 1500W регулюється за допомогою механічного перемикача. Має одну конфорку зі спіральним нагрівальним елементом.
💎 Ніжки не ковзають поверхнею – вони прогумовані, завдяки чому ви з комфортом зможете експлуатувати цей прилад.
💎 У приладу зручне, інтуїтивно зрозуміле керування. Приємний, стильний дизайн.
💎 Характеристики електроплити:
- 🔸 Управління: механічне;
- 🔸 Харчування: 220V;
- 🔸 Покриття робочої поверхні: емаль;
- 🔸 Світлова індикація роботи;
- 🔸 Прогумовані ніжки;
- 🔸 Потужний спіральний нагрівальний елемент;
- 🔸 Надійне покриття, зручне для чищення;
- 🔸 Регульований термостат;
- 🔸 Потужність конфорки: 1500 Вт;
- 🔸 Кількість режимів: 5;
- 🔸 Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм;
- 🔸 Розмір коробки: 215 x 215 x 60 мм.
- 🔸 Діаметр конфорки: 155 мм;
- 🔸 Зручний перемикач з 5-ма температурними режимами;
- 🔸 Компактна, не займе багато місця;
- 🔸 Вага: 1.2 кг;
- 🔸 Кількість конфорок: 1;
💎 Комплектація:
- 🔸 Електроплита.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Настільна плита для готування їжі, Плита для готування страв Домашня електрична OY-71 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 512 ₴







