
Портативний обігрів вентилятора для гарячого обігріву Domotec MS-5901 2000 Вт, Тепловентилятор 2кв YI-71
488 ₴
- Немає в наявності
- Код: gff3r2618
- +380 (95) 682-54-74
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔧 Портативний обігрів вентилятора для гарячого обігріву Domotec MS-5901 2000 Вт, Тепловентилятор 2кв YI-71
✨ Тепловентилятор дуйка Domotec MS 5901 відрізняється високою швидкістю обігріву приміщення. Буквально 10 хвилин – і ви насолоджуєтеся теплом та комфортом; Потужність приладу складає 2000 Вт, тому можна обігріти велике приміщення до 20 квадратних метрів.
✨ Відображається індикатор роботи, який підкаже про підключення до мережі. Три режими швидкості дозволяють обігріти кімнату настільки швидко, наскільки це потрібно. Поворотні механічні перемикачі також допоможуть вибрати режим роботи: обігрів або вентиляція. Спіральний тип нагріву має більшу температуру та швидкість обігріву, ніж аналогічні моделі.
✨ Завдяки компактним розмірам вентилятора та зручною ручкою для перенесення можна помістити прилад як на підлозі, так і на предметах меблів.
✨ Характеристики:
- ✅ Наявність регульованого термостата;
- ✅ Висока продуктивність тепла;
- ✅ Рекомендована площа обігріву: 22 кв.м.;
- ✅ 3 режими роботи: просто вентилятор (без нагріву), обігрів потужністю 1000 Вт і 2000 Вт;
- ✅ Спіральний нагрівальний елемент;
- ✅ Сила струму: 9 А;
- ✅ Потужність: 2000 Вт (2,0 кВт);
- ✅ Корпус виготовлений із теплостійкого пластику;
- ✅ Світлова індикація роботи;
- ✅ Частота: 50 Гц;
- ✅ Напруга: 220 В;
- ✅ Захист від перегріву;
- ✅ Сучасний дизайн.
✨ Комплектація:
- ✅ Дуйка.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г г |
| Товар | Безпечний нагрівач для дому, Вітродуйчик для офісу, Підлоговий портативний нагрівач дуйка YI-71 |
- Ціна: 488 ₴








