-50%

Чоловіча стьобана сумка через плече, Поштова сумка-месенджер, Практична чоловіча сумка слінг OU-51
1 238 ₴
619 ₴
- В наявності
- Код: 2l996ld3b
+380 (66) 312-27-21
- +380 (95) 682-54-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🏆 Чоловіча стьобана сумка через плече, Поштова сумка-месенджер, Практична чоловіча сумка слінг OU-51
🏆 Чоловіча шкіряна сумка-месенджер з натуральної шкіри флотар.
✨ Стильна та компактна сумка-месенджер, виготовлена з натуральної італійської шкіри флотар, стане надійним супутником у щоденному житті. Завдяки якісній металевій фурнітурі та регульованій міцній стропі, аксесуар поєднує в собі довговічність і комфорт.
🏆 Характеристики:
- 🔹 Ремінь: текстильна стропа, що регулюється по довжині
- 🔹 Фурнітура: міцна металева
- 🔹 Розмір: 20 × 15 × 6 см
- 🔹 Матеріал: натуральна італійська шкіра флотар
🏆 Кількість кишень:
- 🔹 3 зовнішні (зручні для швидкого доступу)
- 🔹 Загалом – 6 функціональних відділень
- 🔹 3 внутрішні (1 на блискавці та 2 відкритого типу)
🏆 Переваги:
- 🔹 Добре тримає форму навіть при щоденному використанні
- 🔹 Поєднання преміальної шкіри та якісної фурнітури
- 🔹 Ідеально підійде як гарний подарунок або як стильне доповнення до вашого образу
- 🔹 Практичний аксесуар для телефону, документів, ключів та дрібних речей
- 🔹 Компактна, але дуже містка модель


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | Замок |
| Товар | Легка сумка-месенджер, Сумка для документів із відділеннями, Сумка чоловіча планшет через плече OU-51 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 619 ₴








