-50%

Штатив для камери вертикального знімання Tripod 3120 PRO, Штативи для фото камери Стійка софтбокса ZG-11
536 ₴
268 ₴
- В наявності
- Код: nk5341nx7u
+380 (66) 312-27-21
- +380 (95) 682-54-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


⚙️ Штатив для камери вертикального знімання Tripod 3120 PRO, Штативи для фото камери Стійка софтбокса ZG-11
✨ Універсальний гнучкий штатив та кріплення.
✨ Призначений для смартфона та невеликої камери.
✨ Прекрасний штатив з легкого алюмінієвого сплаву, дозволяє розмістити на собі камеру вагою до 2,5 кг. Не боїться вологи, можна використовувати у воді.
✨ Швидко-складна конструкція з засувками дозволить розібрати штатив у робоче положення менше, ніж за хвилину.
✨ У складеному вигляді висота штатива всього 35 см. На майданчику є бульбашковий рівень для правильної установки штатива при зйомці панорам.
✨ Особливості:
- 🔸 Добре спроектована модель, чудово підходить для роботи вашої камери, з універсальним кріпленням для смартфонів та легких камер
- 🔸 Спеціальне повітряне покриття на ніжках захищає від ковзання в руках
- 🔸 Портативний і дуже легкий
- 🔸 Кругове обертання на 360 градусів
- 🔸 Для селфі, групового фотографування або відеозапису
- 🔸 Він може використовуватися як штатив і як монопод
- 🔸 Кріплення автоматично регулюється під розмір смартфона
✨ Характеристики:
- 🔸 Рівень: є
- 🔸 Висота у складеному стані:355 мм
- 🔸 Максимальне навантаження:2,5 кг
- 🔸 Тип штативної голівки:360°
- 🔸 Матеріал: алюміній
- 🔸 Вага: 450 гр
- 🔸 Кількість секцій ноги:3
- 🔸 Максимальний діаметр секції: 17 мм
- 🔸 Висота в розкладеному стані: 1020 мм
✨ Комплектація:
- 🔸 Чохол для зберігання-Коробка
- 🔸 Кріплення для смартфона
- 🔸 Штатив


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.365 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1040 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
| Тип | Трипод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 104 см |
| Мінімальна висота знімання | 35 см |
| Технічний стан | справне |
| Товар | Штатив для вебкамери, Трипод для телефона, Штатив маленького телефона ZG-11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 268 ₴








