-50%

Тактичний рюкзак якісний, Військовий рюкзак ЗСУ тактичний солдатський похідний EK-59
1 356 ₴
678 ₴
- В наявності
- Код: b69pb791
+380 (66) 312-27-21
- +380 (95) 682-54-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


👉 Тактичний рюкзак якісний, Військовий рюкзак ЗСУ тактичний солдатський похідний EK-59
💎 Тактичний рюкзак Assault M-11 Oxford 600D відмінно підходить для військових, полювання, риболовлі, туристичних походів, скелелазіння, подорожей та спорту.
💎 Позитивні якості:
- 🔘 Водовідштовхувальний зовнішній матеріал;
- 🔘 Чоловічий тактичний рюкзак на 40л M-11 – це зручний штурмовий рюкзак із системою molle, що є незамінним аксесуаром для активного відпочинку, військово-спортивних ігор, туристичних походів, включаючи гірські походи та скелелазіння.
- 🔘 Регульовані бічні, нижні та передні лямки;
- 🔘 Поясний ремінь із швидкороз’ємним замком “фастекс”;
- 🔘 Якісне пошиття та фурнітура;
- 🔘 Кріплення для спорядження типу “MOLLE”;
💎 Рюкзак туристичний має містке основне відділення, безліч передніх кишень на блискавці. Рибалкам також підходить тактичний рюкзак, ви зможете укомплектувати його додатковими елементами, використовуючи систему кріплення MOLLE. Тактичний рюкзак дозволяє здійснювати багатокілометрові марш-кидки без зупинки.
💎 Характеристики:
- 🔘 Розмір: 50x39x25 см;
- 🔘 Об’єм: 40 л;
- 🔘 Тип: Рюкзаки чоловічі / Рюкзак туристичний;
- 🔘 Колір: Чорний;
- 🔘 Особливості: Водовідштовхувальний матеріал, система Molle;
- 🔘 Матеріал: Оксфорд 600D ;
- 🔘 Пол: Унісекс;
- 🔘 Лямки: регульовані;
💎 Характеристики матеріалу Oxford 1000D:
- 🔘 простість догляду.
- 🔘 термостійкість;
- 🔘 водонепроникність та водовідштовхувальні властивості;
- 🔘 зносостійкість;
- 🔘 брудостійкість;
- 🔘 висока міцність;
- 🔘 підвищена стійкість до стирання ниток;


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tactic |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 40 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, зав'язаний ремінь, Грудна стяжка, Відділ для безпечного транспортування ноутбука |
| Товар | Тактичний рюкзак підсумки, Військовий потужний рюкзак Тактичний якісний EK-59 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 678 ₴








