-50%

Потужна настільна плита для дому Sea, Плита побутова портативна побутова двоконфорочна VT-13
1 964 ₴
982 ₴
- В наявності
- Код: bd2412kn6m1
+380 (66) 312-27-21
- +380 (95) 682-54-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔎 Потужна настільна плита для дому Sea, Плита побутова портативна побутова двоконфорочна VT-13
👉 Sea Breeze – це побутова техніка для дому, помічники на кухні. Основний напрямок роботи марки – представлено якісною та незвичайною побутовою технікою в доступній ціновій категорії.
Модельний ряд Sea Breeze – це як звичні для нас, так і новітні розробки в темі полегшення та покращення роботи на кухні та по дому. Sea Breeze віддають перевагу оригінальності дизайну та багатофункціональності. У широкому переліку продукції ви знайдете все, що потрібно використовувати в побуті.
- ➕ Вага 2.5 кг
- ➕ Кількість конфорок 2
- ➕ Потужність 2 кВт
- ➕ Матеріал корпусу Емальована сталь
- ➕ Виробник Sea breeze
- ➕ Тип Електрична
- ➕ Особливості Захист від перегріву, Індикатор увімкнення
- ➕ Тип керування Поворотні перемикачі
- ➕ Колір чорний
- ➕ Тип нагрівальних елементів (конфорки) Чавунні млинці
- ➕ Діаметр конфорки Ліва 16 см, Права 16 см
👉 Комплектація
- ➕ Плита
- ➕ Інструкція
👉 Габарити (ВхШхГ): 7 x 46 x 25 см


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seabreeze |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Плита побутова переносна Sea Breeze SB-064 2000 Вт, переносна настільна електроплита VT-13 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 982 ₴







