
Електрична плита на дві конфорки для столу Rainberg RB-008 3500 Вт, Плита побутова портативна DC-29
833 ₴
- Немає в наявності
- Код: 87zsv4j18
- +380 (95) 682-54-74
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🛡️ Електрична плита на дві конфорки для столу Rainberg RB-008 3500 Вт, Плита побутова портативна DC-29
⚡ Електроплита двоконфоркова Rainberg RB-008 – справжня знахідка для людей, які цінують свій час.
Відкриті нагрівальні спіралі, кожна потужністю 3500Вт, забезпечують миттєвий розігрів та швидке приготування їжі вдома та на дачі. Вбудовані термостати підтримують заданий режим приготування їжі. П’ять режимів потужності для кожної конфорки.
⚡ Компактна електроплита в елегантному дизайні — відмінне рішення як як додаткова варильна панель на дачі або в будинку, так і в якості окремої електричної плити на невеликій кухні. Проста та зручна в експлуатації з подвійною варильною панеллю. Кожна плита настроюється індивідуально — можна використовувати дві пластини разом чи окремо. Ця модель оснащена захистом від перегріву, не ковзними гумовими ніжками для безпечного використання.
- ✅ класичний дизайн для сучасної кухні;
- ✅ автоматичні вбудовані термостати підтримують заданий температурний режим приготування їжі;
- ✅ температура регулюється яскравістю світла;
- ✅ легко чиститься та миється.
- ✅ п’ять режимів потужності для кожної конфорки;
- ✅ обладнана захистом від перегріву;
- ✅ наявність двох незалежних конфорок;
- ✅ Потужність: 3500W (2x1750W)
- ✅ Вага: 2.4 кг.
- ✅ Колір: сірий.
- ✅ Довжина кабелю живлення: 55 см.
- ✅ Матеріал варильної поверхні: емаль
- ✅ Тип: кухонна плита
- ✅ Діаметр диска: 155 мм.
- ✅ Кількість конфорок: 2
- ✅ Розміри (Д/Ш/В): 43x24x7 см.
- ✅ Живлення: мережа 220-240V/50-60Hz
- ✅ Нагрівальний елемент: спіральні
- ✅ Електроплита Rainberg RB-008
- ✅ Картонна упаковка (45x26x7.5 см.).
- ✅ Комплект ніжок: 4 шт.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Подвійна електроплита з двома конфорками Rainberg RB-008 3500 Вт, Домашня електрична плита DC-29 |
- Ціна: 833 ₴








