
Ваги торгові для великої ваги Matarix, Ваги електронні торгові ваги до 55 кг електричні MU-71
1 081 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2c2m234
- +380 (95) 682-54-74
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🔎 Ваги торгові для великої ваги Matarix, Ваги електронні торгові ваги до 55 кг електричні MU-71
🎯 Торгові ваги Matarix MX-410B 50 кг скалькулятором призначені для зважування товару в магазинах та різних торгових точках. Ваги мають межу зважування 50 кг.
🎯 Платформа ваг без бортів, зроблена з нержавіючої сталі. Ваги мають вбудований індикатор рівня батареї. Висота ніжок регулюється.
🎯 Живлення здійснюється від мережі змінного струму 220 В або вбудованого акумулятора. Заряджання акумулятора може відбуватися одночасно з роботою ваг.
🎯 Особливості: авто встановлення нуля при кожному включенні, автоматичний розрахунок вартості за ціною та масою товару, збереження кількох цін на пам’ять ваг, автоматичне відключення живлення при простоях.
🎯 Характеристики:
- ✅ Температура навколишнього середовища: -10 – +40 С
- ✅ Час заряджання: 6 годин
- ✅ Тип дисплея: Світлодіодний
- ✅ Точність вимірювання, г: 5
- ✅ Робота акумулятора: до 48 годин
- ✅ Табло: Вимірювана вага, Ціна, Остаточна вартість
- ✅ Клас точності: 3
- ✅ Живлення: 220В, Акумулятор 6V 4Ah
- ✅ Максимальна вага, кг: 50
🎯 Комплектація:
- ✅ Інструкція
- ✅ Терези
- ✅ Мережевий кабель

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matarix |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Опис платформи ваг | |
| Матеріал платформи ваг | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Ваги ручні 50 кг, Ваги платформові електронні для торгівлі 50 кг з дисплеєм MU-71 |
- Ціна: 1 081 ₴
