-50%

Електронна машинка для стрижки, Машинка для стрижки акумуляторна з насадками Тример скронь WU-78
390 ₴
195 ₴
- В наявності
- Код: 439s11vd
+380 (66) 312-27-21
- +380 (95) 682-54-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🛡️ Електронна машинка для стрижки, Машинка для стрижки акумуляторна з насадками Тример скронь WU-78
👉 Машинка для стрижки волосся Vintage T9-1&Bronze — це стильний і багатофункціональний пристрій для створення ідеальних зачісок та догляду за волоссям. Завдяки ергономічному дизайну, потужному роторному двигуну та довговічним лезам, ця машинка стане вашим надійним помічником як у домашньому використанні, так і у професійному догляді.
👉 Основні характеристики:
- ✅ Напруга: 100-240 В/50-60 Гц
- ✅ Живлення: акумулятор (Li-Ion, 1200 мАг, 3,7 В)
- ✅ Час заряджання: 2 години
- ✅ Двигун: роторний
- ✅ Колір: Бронзовий
- ✅ Вага: 170 г
- ✅ Матеріал корпусу: пластик
- ✅ Час роботи від акумулятора: 120 хвилин
- ✅ Тип товару: машинка для стрижки волосся / триммер
- ✅ Заряджання: USB
- ✅ Розміри: 142 х 40 х 23 мм
- ✅ Потужність: 5 Вт
👉 Комплектація:
- ✅ Упаковка
- ✅ Насадки для стрижки – 4 шт
- ✅ Зарядний кабель
- ✅ Щітка для чищення ножа
- ✅ Машинка для стрижки волосся VINTAGE T9


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Професійна машинка для стриження волосся Vintage, Надійна машинка для стриження, Тример бездротовий WU-78 |
| Колір корпусу | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴








