
Професійна бритва-машинка для стрижки волосся, Чоловічий тример для окантовки Тример скронь YK-65
336 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2sj1z95y9
+380 (66) 312-27-21
- +380 (95) 682-54-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📰 Професійна бритва-машинка для стрижки волосся, Чоловічий тример для окантовки Тример скронь YK-65
🎯 Машинка для стрижки GEMEI GM-725зробить ідеальними контури бороди та вусів. Також його можна використовувати для видалення зайвої рослинності на тілі як бодігрумер.
🎯 Регульована насадка для встановлення довжини має 3 режими – від 3 мм до 6 мм.
🎯 Знімний акумулятор дозволить машинці працювати автономно протягом 40 хвилин. Заряджається від мережі 220В протягом 8 годин. Також пристрій може працювати від мережі.
🎯 Ергономічний, легкий та компактний дизайн дозволяє легко володіти інструментом навіть новачкові.
🎯 Основні переваги:
- ⭐ Ергономічний, легкий та компактний
- ⭐ Ріжучі леза, сплав титану з високою точністю
🎯 Характеристики:
- ⭐ Довжина стрижки: до 6 мм
- ⭐ Спосіб чищення: сухий
- ⭐ Кількість установок довжини: 4
- ⭐ Потужність: 3 Вт
- ⭐ Джерело живлення: мережа / акумулятор
- ⭐ Насадки: нож для стрижки, насадка для регулювання довжини
- ⭐ Матеріал лез: титан
- ⭐ Час заряджання: 8 год
- ⭐ Колір: білий з чорним
- ⭐ Вигляд: машинка для стрижки
- ⭐ Регулювання довжини: змінні насадки
- ⭐ Кількість насадок у комплекті: 2
- ⭐ Кількість режимів регулювання довжини: 3 (3-6 мм)
- ⭐ Матеріал корпусу: пластик
- ⭐ Час роботи: 40 хв
- ⭐ Частота: 50/60 Гц
🎯 Додаткові характеристики:
- ⭐ Індикація заряду акумулятора
🎯 Комплектація:
- ⭐ Інструкція
- ⭐ Підставка для заряджання
- ⭐ Адаптер AC/DC
- ⭐ Універсальний гребінь
- ⭐ Олія для догляду
- ⭐ Коробка
- ⭐ Тример
- ⭐ Щітка для очищення


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 6 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Машинка для стриження чоловіча GEMEI, Електрична акумуляторна машинка для стриження YK-65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴








