
Бритва тример для чоловіків, Машинка для стрижки голови, Професійний бездротовий триммер NP-87
831 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1k54v7o4
- +380 (95) 682-54-74
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


⚙️ Бритва тример для чоловіків, Машинка для стрижки голови, Професійний бездротовий триммер NP-87
📌 Машинка для стрижки волосся VGR V-012 – універсальний багатофункціональний і професійний набір для стрижки волосся на голові, що включає ще й бритву і триммер для бороди і вусів, для носа і вух, а також тример для тіла з двосторонніми лезами. Це чудовий подарунок для сучасного чоловіка, який стежить за своєю зовнішністю та любить у всьому акуратність та організованість. Купити таку машинку можна для себе особисто чи професійним перукарям.
📌 Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-012 має 6 функціональних насадок: дві насадки для стрижки різної ширини, триммер для носа та вух, дизайнерський триммер, вузький триммер, сіткова бритва, а також 8 гребеневих насадок для регулювання довжини. Це важливі фактори, щоб купити машинку для стрижки VGR V-012 в такому наборі для догляду за всіма волосистими ділянками тіла. /p>
📌 Насадки:
- ➕ триммер для носа та вух;
- ➕ 3 гребені для бодігрумера;
- ➕ вузька насадка для стрижки бороди;
- ➕ дизайнерський вузький триммер для створення візерунків на голові або бороді;
- ➕ широка насадка для стрижки голови;
- ➕ сіточна бритва.
- ➕ гребінь для вузької насадки;
- ➕ триммер для тіла з двосторонніми лезами (бодігруммер);
- ➕ 4 гребені для широкої насадки на 3, 6, 9 та 12 мм;
📌 VGR V-012 – це професійна машинка для стрижки, яка однаково підійде професіоналам та любителям. Ідеально підходить для стрижки голови, бороди, вусів, скронь, для гоління та видалення волосся в носі та вухах, для тіла, тому багато хто хоче купити машинку для стрижки цієї моделі.
📌 Особливості машинки для стрижки волосся VGR V-012
📌 На цільній підставці, що йде в комплекті, грамотно розташований сам прилад для стрижки VGR V-012 та аксесуари, що їй супроводжують. Кожна з наявних насадок у наборі має своє суворе призначення, завдяки цьому комплекту чоловік може підтримувати в ідеальному стані свої вуса і бороду, регулювати довжину волосся, що зістригається, а також делікатно позбавлятися зайвого волосся в носі і вухах.
📌 Характеристики:
- ➕ Матеріал корпусу: міцний пластик
- ➕ 6 насадок + 8 гребенів
- ➕ Час заряджання батареї: 2 години
- ➕ Матеріал лез: нержавіюча сталь
- ➕ Ергономічний дизайн
- ➕ Час роботи від акумулятора: 2 години безперервної роботи
- ➕ Вбудований акумулятор
- ➕ Потужність: 5 Вт
📌 Машинка для стрижки волосся виготовлена з якісного міцного пластику чорного кольору, ручка має вигнуту ергономічну форму для зручності. На лицьовій частині ближче до головки знаходиться кнопка увімкнення.
📌 Машинка тример працює на вбудованому акумуляторі, час безперервної роботи складає дві години, що дуже непогано. Заряджання здійснюється за допомогою мережевого адаптера, час заряджання 2 години. Індикатор заряджання покаже стан батареї під час заряджання.
📌 Комплектація:
- ➕ 8 гребенів
- ➕ Адаптер живлення 220 В
- ➕ Олія
- ➕ Підставка
- ➕ Пензлик для чищення
- ➕ гребінець
- ➕ 6 насадок
- ➕ Тример


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 5 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Професійна машинка для стриження волосся VGR, Машинка для стриження волосся професійна NP-87 |
- Ціна: 831 ₴








