
Дискова плита для дому RAF, Побутова настільна плита для дому побутова переносна CO-46
426 ₴
- Немає в наявності
- Код: 68242xyx
- +380 (95) 682-54-74
🚀 Дискова плита для дому RAF, Побутова настільна плита для дому побутова переносна CO-46
🔹 Не у кожного є можливість та необхідність встановлення повноцінної плити. Для економії місця, електроенергії та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки. Така плита стане чудовим рішенням для літнього дачного будинку. За допомогою такого компактного кухонного приладу, як RAF – 8010A , ви зможете запросто приготувати собі їжу на поточний день.
🔹 >
🔹 Плиту RAF – 8010A можна легко транспортувати в будь-яке відповідне місце, адже її працездатність залежить виключно від наявності мережі електроживлення . Плита має одну конфорку, зі спіральним нагрівальним елементом. Регулювати працездатність плити можна за допомогою механічного перемикача.
🔹 Емалеве біле покриття плити RAF – 8010A додає їй привабливості в очах тих користувачів, які надають перевагу класичному оформленню побутових приладів.
🔹 Характеристики:
- 🔹 Кількість конфорок: 1;
- 🔹 Розмір коробки 255x225x 60 мм.
- 🔹 Покриття робочої поверхні: емаль;
- 🔹 Харчування: 220V;
- 🔹 Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм
- 🔹 Вага: 1,2 кг;
- 🔹 Кількість режимів: 5;
- 🔹 Розмір плити 210x210x40 мм
- 🔹 Надійне покриття, зручне для чищення;
- 🔹 Потужність конфорки: 1000 Вт;
- 🔹 Світловий індикатор (увімкнення/вимкнення);
- 🔹 Прогумовані ніжки;
- 🔹 Управління: механічне;
🔹 Комплектація:
🔹 * Електроплита RAF 8010
* Заводська упаковка
🔹 Характеристики:
- 🔹 Покриття корпусу – емалева фарба
- 🔹 Стан – Новий
- 🔹 Колір корпусу – Білий
- 🔹 Тип управління – Механічне
- 🔹 Ширина – 210мм
- 🔹 Вага – 1,2кг
- 🔹 Висота – 40мм
- 🔹 Варкова поверхня – електрична
- 🔹 Розташування конфорок – квадрат
- 🔹 Покриття варильної поверхні – емаль
- 🔹 Вигляд плити – Настільна
- 🔹 Загальна кількість конфорок – 1
- 🔹 Кількість електричних конфорок – 1
- 🔹 Кількість режимів роботи – 5
- 🔹 Споживана потужність – 1000Вт
- 🔹 Глибина – 210мм




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Плита для кухні диск RAF 8010A 1000 Вт, Потужна настільна електроплита, Плита настільна емальована CO-46 |
- Ціна: 426 ₴








