
Вітродуйка для дому, Тепловентилятор для портативного опалення, Оригінальний портативний обігрівач YJ-82
926 ₴
- Немає в наявності
- Код: c28e127
+380 (66) 312-27-21
- +380 (95) 682-54-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🚀 Вітродуйка для дому, Тепловентилятор для портативного опалення, Оригінальний портативний обігрівач YJ-82
⚡ Стильний корпус виконаний з міцного негорючого пластику і не схильний до деформацій. Потужності обігрівача 1500 Вт достатньо для того, щоб обігріти кімнату площею до 15 м2. Але якщо стало жарко – є режим половинної потужності 750 Вт.
⚡ Обігрівач має захист від перегріву, терморегулятор та три режими роботи.
- • Вигляд нагрівального елемента:Керамічний
- • Колір:Білий/Чорний
- • Режим роботи:Обігрів, Охолодження
- • Габарити в упаковці (ВхШхГ):22,5х18х10 см
- • Потужність, Вт:1500
- • Комплектація:Обігрівач, Інструкція
- • Призначення:Побутовий
- • Виробник:ViLgrand
- • Гарантія:24 місяці
- • Нагрівальний елемент:Керамічний
- • Країна реєстрації бренду:Україна
- • Монтаж:Настільний, Підлоговий
- • Ручка:Є
- • Вага в упаковці:0,85 кг
- • Додаткові характеристики:Режими потужності:750/1500 Вт, Захист від перегріву
- • Вага:0,75 кг
- • Площа обслуговування, кв. м:15
- • Країна-виробник:Китай


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г г |
| Товар | Побутовий нагрівач для квартири, Практичний тепловентилятор, переносний нагрівач YJ-82 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 926 ₴





