
Побутовий тепловентилятор обігрівач для дому Domotec MS-5903, Дуйка для дому, Вітродуйка кімнатна IY-47
543 ₴
- Немає в наявності
- Код: b5v6g6p2z6
- +380 (95) 682-54-74
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔎 Побутовий тепловентилятор обігрівач для дому Domotec MS-5903, Дуйка для дому, Вітродуйка кімнатна IY-47
⚡ Тепловентилятор-дуйка DOMOTEC MS-5903 2в1 – електроприлад, який обігріває приміщення за рахунок інтенсивного безперервного пропускання великого об’єму повітря через нагрівальний елемент за допомогою вбудованого вентилятора. Його використання зручне та вигідне у приміщеннях, де не потрібна постійна підтримка комфортних температур, але й потрібне швидке досягнення температур при обігріві.
⚡ Три режими швидкості дозволяють регулювати інтенсивність роботи, а поворотні механічні перемикачі допоможуть вибрати режим роботи: обігрів або вентиляція.
Компактні розміри вентилятора та зручна ручка для перенесення дозволяють помістити прилад як на підлозі, так і на предметах меблів. Якісна техніка цієї фірми відрізняється надійністю та функціональністю у доступній ціновій категорії.
⚡ Характеристики:
- 🔘 Кількість режимів роботи-3
- 🔘 Потужність обігріву-2400.0(Вт)
- 🔘 Тип установки-підлоговий
- 🔘 Тип нагрівального елемента-Відкритий спіральний нагрівач
- 🔘 Споживана потужність-220.0(Вт)
- 🔘 Рекомендована площа приміщення-20.0(кв.м)
- 🔘 Тип управління-Механічне


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2400 Вт |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г г |
| Товар | Портативний нагрівач у резитку, переносний тепловентилятор для дому, Тепло-огрівач IY-47 |
- Ціна: 543 ₴








