
Ліхтарі для кемпінгу, Переносний кемпінговий ліхтар, Ліхтар для кемпінгу акумуляторний PH-64
304 ₴
- Немає в наявності
- Код: y349zf6i1
+380 (66) 312-27-21
- +380 (95) 682-54-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
👉 Ліхтарі для кемпінгу, Переносний кемпінговий ліхтар, Ліхтар для кемпінгу акумуляторний PH-64
⚡ Світлодіодна лампа – світильник на 10W з батареєю, яка заряджається від сонячної панелі, що входить у комплект. Акамулятор із тривалим терміном служби. Зарядіть цю лампу від сонця і використовуйте її на вулиці або під час відключення електрики! Лампа має 2 інтенсивності світла, високу і низьку. Вона надзвичайно економічна, споживаючи до 20 разів менше енергії в порівнянні зі звичайною лампочкою. Вмонтований гачок, щоб повісити лампочку, яка зможе працювати як аварійне освітлення як на природі, так і в приміщенні.
⚡ Характеристики
- 🔸 Час сонячної зарядки 6-8 годин
- 🔸 Вага 0.3 кг
- 🔸 Розмір лампи 13х8.5 см
- 🔸 Є гачок для підвіски
- 🔸 Довжина кабелю 3м
- 🔸 Потужність 10 W
- 🔸 Можна заряджати від USB виходу
⚡ Комплектація:
- 🔸 Лампа з гачком.
- 🔸 Упаковка.
- 🔸 USB шнур.
- 🔸 Сонячна панель.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 85 мм см |
| Джерело світла | Діоди |
| Кількість в пакованні | 1 шт. шт |
| Потужність | 10 Вт Вт |
| Робоче положення | Універсальна |
| Тип | Лампа |
| Товар | Ліхтарик акумуляторний кемпінговий, Кемпінгова лампа ліхтар, ліхтар лампа кемпінговий PH-64 |
| Форма лампочки | Груша |
| Цвет светодиода | Білий |
| Колір світіння | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304 ₴




