
Тример для скронь MAGIO, Бездротова машинка для стрижки волосся Відмінна машинка стрижки волосся ZN-51
2 600 ₴
1 300 ₴
- В наявності
- Код: 31f1l94
- +380 (95) 682-54-74
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


👉 Тример для скронь MAGIO, Бездротова машинка для стрижки волосся Відмінна машинка стрижки волосся ZN-51
✨ Машинка для стрижки волосся MG-587 дозволяє не тільки економити час, уникаючи черг та візитів до перукаря, але й у будь-який момент коригувати зачіску. Такий аксесуар буде просто незамінним для тих, хто хоче виглядати бездоганно. Він має стильний дизайн та зручний у використанні. Потужний, але тихий двигун працює ефективно і без вібрацій. Леза з титановим покриттям дозволяють машинці чудово справлятися із завданням.
✨ Ергономічна ручка верстата добре лягає в руку, що дозволяє комфортно працювати. Закруглені леза та гребені плавно ковзають по шкірі, не дряпаючи її, тому кожна стрижка буде безпечною та приємною. Леза можна чистити після використання за допомогою щіточки, що додається. У комплекті до цієї моделі ви знайдете 4 гребені, які дозволяють регулювати довжину волосся від 3 до 13 мм відповідно. Легка та компактна, ця сімейна машинка для стрижки волосся дуже зручна у використанні та підходить як для дорослих, так і для дітей. У набір також входить щіточка для чищення та олія.
- • Час заряду акумулятора, год: 3
- • Час безперервної роботи, хв: 210
- • Тихий шум: Так
- • Адаптер: Так
- • Знімні леза для легкого очищення: Так
- • Обладнання: Насадки (4 шт.), Олія, Щітка, Адаптер
- • Можливість роботи під час заряджання: Так
- • Індикатор батареї: У відсоткахКількість швидкостей: 2
- • Лезо: Титанове
- • Потужність, Вт: 5
- • Регулювання довжини зрізу: 0,8 мм, 1,2 мм, 1,6 мм, 2 мм
- • Форсунки: 3 мм, 6 мм, 10 мм, 13 мм
- • Корпус: Металевий
- • Тип акумулятора: Lithium


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження волосся з універсальним живленням MAGIO MG-587, Машинка для стриження волосся потужна ZN-51 |
| Колір корпусу | Золотистий |
- Ціна: 1 300 ₴








