
Маленький потужний пилосос для дому Magio MG-892, Пилосос для легкого прибирання в квартирі IG-92
3 842 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42c3k56i
+380 (66) 312-27-21
- +380 (95) 682-54-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
📦 Маленький потужний пилосос для дому Magio MG-892, Пилосос для легкого прибирання в квартирі IG-92
🔹 Пилосос Magio MG-892 – приклад найкращого поєднання останніх технічних розробок, елегантного дизайну та зручності використання. За рахунок продуманої конструкції місткого контейнера він легко виймається з корпусу пилососа. Потужний, але тихий мотор, забезпечує високу потужність 2000 Вт, що гарантує швидке всмоктування пилу. Завдяки функції регулювання потужності всмоктування Ви можете вибрати оптимальний режим прибирання приміщення.
🔹 Характеристики:
- 🔹 Автоматичне змотування шнура
- 🔹 Фільтр НЕРА
- 🔹 Вага: 4 кг
- 🔹 Горизонтальне паркування
- 🔹 Потужність всмоктування: 350 Вт
- 🔹 Низький рівень шуму
- 🔹 Телескопічна металева трубка
- 🔹 Зручне очищення контейнера
- 🔹 Виробник: Magio
- 🔹 Колір: червоний
- 🔹 Довжина шнура: 5 м
- 🔹 Регулювання повітряного потоку на ручці
- 🔹 Прогумовані колеса
- 🔹 Тип пилососу: циклонний тип
- 🔹 Ручка для зручності перенесення
- 🔹 Гнучкий шланг з ергономічною ручкою
- 🔹 Об’єм контейнера для пилу: 2,5 л
- 🔹 Потужність: 2000 Вт
- 🔹 Мультиступінчаста система фільтрації
🔹 У комплекті:
- 🔹 Насадки: універсальна щітка підлога/килим, щілинна насадка для прибирання важкодоступних місць 2-в-1, для м’яких меблів
- 🔹 Телескопічна трубка



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 350 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Пилосос для дому потужний, Пилосос колбовий ручний ефективний мийний для дому IG-92 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 842 ₴








