-50%

Зручна настільна плита для приготування страв, Електро плита маленька, Міні електроплита SU-48
1 110 ₴
555 ₴
- В наявності
- Код: f256h98
+380 (66) 312-27-21
- +380 (95) 682-54-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔥 Зручна настільна плита для приготування страв, Електро плита маленька, Міні електроплита SU-48
💡 Sea Breeze – це побутова техніка для дому, помічники на кухні. Основний напрямок роботи марки – представлено якісною та незвичайною побутовою технікою у доступній ціновій категорії.
💡 Модельний ряд Sea Breeze – це як звичні для нас, так і новітні розробки в темі полегшення та покращення роботи на кухні та по дому. Sea Breeze віддають перевагу оригінальності дизайну та багатофункціональності. У широкому переліку продукції ви знайдете все, що потрібно використовувати в побуті.
- ☑️ Загальна кількість конфорок: 1
- ☑️ Розмір конфорок, мм: 160
- ☑️ Тип варильної поверхні: електрична
- ☑️ Управління: механічне
- ☑️ Покриття робочої поверхні: емаль
- ☑️ Тип нагрівальних елементів: чавунні млинці
- ☑️ Термостат: 80-420°С. Індикатор увімкнення
- ☑️ Колір: білий
- ☑️ Потужність, кВт: 1
- ☑️ Кількість електричних конфорок: 1
- ☑️ Потужність конфорок, кВт: 1


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seabreeze |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Маленька електрична плитка Sea Breeze SB-060 біла, електричка настільна плита SU-48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴





