-50%

Настільні плити для дому DARIO, Плитка електрична переносна, Плита для приготування їжі HM-58
3 476 ₴
1 738 ₴
- В наявності
- Код: fiwr41883
+380 (66) 312-27-21
- +380 (95) 682-54-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🏆 Настільні плити для дому DARIO, Плитка електрична переносна, Плита для приготування їжі HM-58
✨ Плитка Dario DHP2172F має інфрачервону конфорку вражаючою потужністю 2000. Інфрачервоний (пірокерамічний) нагрівальний елемент практично миттєво видає необхідну температуру та невибагливий у догляді. Плита має зручну кнопкову і герметичну панель управління і платформу зі склокераміки зі світловим індикатором, за допомогою якої можна легко вибрати бажаний рівень потужності, одну з 7 програм або встановити температуру і таймер. Корпус із термостійкого пластику з робочою поверхнею зі склокераміки. Воно стійке до подряпин, деформації, а також його дуже просто очистити від забруднень.
✨ Готуйте із задоволенням!
🏆 Характеристики:
- ✅ Індикатор увімкнення: є
- ✅ Тип плитки: інфрачервона
- ✅ Кількість конфорок: 1
- ✅ Тип керування: кнопкове
- ✅ Функції: автовідключення, дисплей, таймер,
- ✅ Легке очищення
- ✅ Потужність,: 2000
- ✅ Габарити в упаковці (ВхШхГ): 31х39,5х8,5
- ✅ Матеріал основного/корпусу: пластик, склокераміка
- ✅ Харчування: мережа
- ✅ Функція підігріву: є
- ✅ Габарити (ВхШхГ),: 28х36х5,2
- ✅ Кількість конфорок: 1
- ✅ Захист від перегріву: є
- ✅ Протиковзкі ніжки: є
- ✅ Регулятор температури: є
- ✅ Колір: чорний.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dario |
| Країна виробник | Китай |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варильна поверхня | Інфрачервона |
| Товар | Якісна настільна електроплита DARIO DHP2172F 2000 Вт, Електро плита маленька HM-58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 738 ₴





