-50%

Машинка для стрижки волосся дротова Gemei, Професійна машинка для стрижки волосся та бороди EX-93
840 ₴
420 ₴
- В наявності
- Код: 47k72tt1
+380 (66) 312-27-21
- +380 (95) 682-54-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🚀 Машинка для стрижки волосся дротова Gemei, Професійна машинка для стрижки волосся та бороди EX-93
🔹 Машинка для стрижки GEMEI GM-806 – корисне придбання для чоловіка будь-якого віку.
🔹 Для її використання не обов’язково мати навички професійного перукаря. Завдяки набору, що складається з чотирьох змінних насадок, можна варіювати довжину стрижки в залежності від необхідності або сезону.
🔹 Є плавне регулювання довжини зрізування.
🔹 Корпус пристрою зроблений із міцного пластику, на ньому є спеціальне кріплення, за допомогою якого можна підвісити прилад у потрібному місці.
🔹 Комплектація:
- • Ножиці.
- • гребінець ;
- • Машинка для стрижки;
- • Масло для мастила ;
- • Щітка для чищення;
- • 4 знімні насадки;
🔹 Характеристики:
- • Регулювання довжини: 4 положення.
- • Живлення: від мережі AC 220-240V 50/60Hz
- • Розмір: 167 х 44 х 50 мм Вага: 305 г
- • Тип: машинка для стрижки
- • Знімні насадки для регулювання довжини стрижки ;від 1,2 мм (без насадки)
- • Титанове лезо
- • Вигляд: провідна


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Машинка для стриження окантовки Gemei, Машинка для стриження волосся з різними насадками EX-93 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴








