
Електрична пила для дров KRAFFTEC 2в1 36V 4АР, Легка ланцюгова електропила, Пила електрична побутова RC-35
2 526 ₴
- Немає в наявності
- Код: xb97943
+380 (66) 312-27-21
- +380 (95) 682-54-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


💥 Електрична пила для дров KRAFFTEC 2в1 36V 4АР, Легка ланцюгова електропила, Пила електрична побутова RC-35
💡 Акумуляторна ланцюгова міні-пилка KRAFFTEC Model:6″ використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізки дерев’яних гілок, чагарника, ефективно вирішує завдання в столярній роботі. Мала вага та компактні розміри забезпечують комфортну та акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
💡 >
- ✅ Міцний корпус
- ✅ Захистний кожух
- ✅ Низький рівень шуму
- ✅ Мала вага та невеликі розміри
💡 Характеристика:
- ✅ Швидкість ланцюга: 5,8 м/сек
- ✅ Крок ланцюга: 1/4″
- ✅ Тип акумулятора: Li-Ion
- ✅ Напруга АКБ: 36 В-2шт
- ✅ Ємність АКБ: 4000 мАч
- ✅ Довжина шини: 150 мм.
💡 Комплектація:
- ✅ Дві батареї
- ✅ Пластиковий кейс
- ✅ Акумуляторна міні пила
- ✅ Ключ для монтажу шини та ланцюга
- ✅ Посібник користувача
- ✅ Зарядний пристрій
💡 Акумуляторний секатор KRAFFTEC Model:2.5 Specification – високоякісний продуктивний інструмент для догляду за садом, який застосовується для обрізання гілок дерев та чагарників завтовшки до 25 мм
💡 Особливості:
- ✅ Гнучкий у використанні, легко обертати, безпечний та надійний, простий в обслуговуванні, легко обслуговувати
- ✅ Розумний перемикач для запобігання травмам, натисніть перемикач двічі в швидкій послідовності під час запуску
- ✅ гострі ножі, виготовлені з високоміцної сталі
- ✅ Висока якість + висока ефективність
- ✅ Якість обрізки може відповідати всім садівницьким вимогам, повна відсутність люфту при зсуві.
- ✅ Практично безшумна робота


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krafftec |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 150 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора | 60 час |
| Довжина пропилу, (мм) | 150 |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Мастило ланцюга | Ручна |
| Товар | Компактна пила для дачі, ланцюгова мініпила для дому Акумуляторні пили дачі RC-35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 526 ₴








