-50%

Автономний автомобільний компресор 12v MX20033, Портативний компресор для шин, Насос автомобільний DF-99
1 842 ₴
921 ₴
- В наявності
- Код: b2685jym9
+380 (66) 312-27-21
- +380 (95) 682-54-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📌 Автономний автомобільний компресор 12v MX20033, Портативний компресор для шин, Насос автомобільний DF-99
🛠️ Розумний автомобільний насос MX20033 з багатофункціональним цифровим дисплеєм, ліхтарем, Li-Ion акумулятором та зарядним пристроєм Type-C.
🛠️ Характеристики:
- 🔘 Вихід USB: 5 В, 2 А макс.
- 🔘 Дозвол діапазону: 0,5 PSI, 0,05 бар, 5 кПа, 0,05 кг/см2; (при відображенні тиску повітря)
- 🔘 Одиниця тиску: бар, фунт/кв. дюйм, кПа, кг/см²
- 🔘 Вхідна напруга: 12 В постійного струму/2 терміну 3,7 V 5200mAh літієва батарея із захисною платою
- 🔘 Струм: робочий струм манометра становить менше 100 мА при його включенні, струм сну при його вимиканні становить ≤ 100 мА
- 🔘 Автоматичне відключення: автоматичне вимкнення через 1,5 хвилини без тиску повітря та без роботи
- 🔘 Точність манометра: ± 1% повної шкали плюс D (при температурі 25°C та вологості 75%)
- 🔘 Діапазон манометра: 5 ~ 150 PSI (відображуване значення до 150 фунтів на квадратний дюйм, більше 150 – дисплей OL)
- 🔘 Робоче середовище: 0-50°C
- 🔘 Захист від низької напруги: коли напруга джерела живлення нижче 6 В, вона автоматично вимикається
- 🔘 Струм зарядки: 5 В, 2 А макс.
- 🔘 Прожектор: білий світлодіодний, один білий світильник повільно блимає, а один білий світильник лопається (світильник можна увімкнути лише при включенні машини)
- 🔘 Середовище зберігання: -20-70°C


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний тиск | 10 атм |
| Напруга живлення | 12 В |
| Продуктивність | 90 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип | Двопоршневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура живлення | 3 м |
| Додаткові характеристики | Потужність 100 Вт |
| Максимальний споживаний струм | 25 А |
| Манометр | Аналоговий (бар) |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | Манометр |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип насоса | Електричний |
| Товар | Компресор від прикурювача MX20033, Автомобільний компресор для накачування шин DF-99 |
| Цикл роботи | 30 хвилин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 921 ₴








