
Світлодіодне студійне відеосвітло RL-900, Постійне студійне відеосвітло led лампа AJ-25
1 030 ₴
515 ₴
- В наявності
- Код: 4l961hj1
- +380 (95) 682-54-74
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔝 Світлодіодне студійне відеосвітло RL-900, Постійне студійне відеосвітло led лампа AJ-25
🔹 Прямокутна світлодіодна лампа RL-900 – це доступне професійне світлодіодне освітлення для фото та відео зйомки, предметної зйомки, додаткового освітлення. Дана лампа має 3 режими освітлення. Перевага цієї лампи – високий індекс кольору (більше 95 Ra!), що допоможе у кропіткій роботі з кольором та деталями, а також компактний розмір.
🔹 Універсальна прямокутна лампа стане чудовим інструментом в умілих руках. У комплекті з лампою тримач із 3D головкою, що дозволить повертати її під будь-яким кутом вперед та назад. Наявність пульта дистанційного керування дозволить на відстані регулювати яскравість світла, температуру свічення. У порівнянні з тими ж кільцевими лампами, яскравість світіння та компактність у цієї моделі виграють. Прямокутна лампа розміром з планшет легко поміститься і в рюкзак оператора, і в невелику сумочку блогера або візажиста.
🔹 Характеристики:
- ➕ Живлення: від мережі (вилка в комплекті);
- ➕ Кількість діодів: 336 шт;
- ➕ Потужність: 85 Вт:
- ➕ Модель: RL-900;
- ➕ Наявність пульта: Є.
- ➕ Індекс перенесення кольорів: Ra95+;
- ➕ Довжина кабелю: 190 см;
- ➕ Колірна температура: 3000-6500 K;
- ➕ Найменування: LED;
- ➕ Розміри лампи: 23х16 см;
- ➕ Вхід: 100V-240V, 50-60Hz;
- ➕ різьблення лампи: 1/4;
🔹 Комплектація:
- ➕ Пульт управління лампою.
- ➕ Утримувач із 3D головкою для лампи.
- ➕ Упаковка.
- ➕ Прямокутна LED лампа RL-900 з кабелем від мережі.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 85 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон колірної температури | 3000K-6500K |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | Ra 95+ |
| Розміри панелі | 23 х 16 х 5 см |
| Режими світіння | холодний білий, теплий жовтий, змішаний |
| Товар | Заповнювальний світло для фотознімання, Професійне відеосвітання для фотознімання, Портативне відеосвітло AJ-25 |
- Ціна: 515 ₴








