
Підлоговий штатив, Стійка студійна стійка для камери, для софтбокса Штатив-стійка трипод EB-16
272 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7448yw9
+380 (66) 312-27-21
- +380 (95) 682-54-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
🚀 Підлоговий штатив, Стійка студійна стійка для камери, для софтбокса Штатив-стійка трипод EB-16
⚡ Трипод триногу штатив DK-3888 з пультом Bluetooth та тримачем для телефону дозволить вам отримати знімки та відеоролики найвищої якості. Завдяки мікроліфту ви зможете налаштувати потрібну вам висоту. Ніжки оснащені спеціальними гумовими накладками із металевими шипами. Завдяки їм забезпечується максимальна стійкість на слизьких поверхнях.
⚡ В якості матеріалу для штатива виступає міцний та легкий сплав. У комплект поставки входить бездротовий пульт дистанційного керування. Він підключається через канал Bluetooth. Радіус дії пульта 10 метрів. Це дозволить вам зробити групове фото, або зняти відео без будь-якої допомоги.
⚡ Характеристики DK-3888:
- ✅ Максимальне навантаження на штатив: 1 кг.
- ✅ Кут повороту по горизонталі: 360 градусів.
- ✅ Кріпильний гвинт: 1/4″
- ✅ Кількість секцій: 4 шт.
- ✅ Матеріал: алюміній
- ✅ Кут повороту по вертикалі: 90 градусів.
- ✅ Тип: Штатив-трипод
⚡ Особливості та функції:
- ✅ Може працювати через Bluetooth.
- ✅ Секції фіксуються кліповими замками, середня розтяжка забезпечує додаткову стійкість.
- ✅ Обладнаний міхуровим рівнем та пластиковою рукояткою для зручного панорамування.
- ✅ Штатив дуже компактний у складеному вигляді завдяки ногам із 4 секцій.
- ✅ Виготовлений з легкого та міцного сплаву алюмінію.
⚡ Габарити та вага
- ✅ Вага: 420 гр.
- ✅ Довжина у складеному вигляді: 34,5 см.
- ✅ Максимальний діаметр трубки: 16,8 мм.
- ✅ Робоча висота: 34,5 – 102 см.
⚡ Комплектація
- ✅ Скоба
- ✅ Упаковка
- ✅ Пульт ДК
- ✅ Кріплення для смартфонів
- ✅ Штатив




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.365 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1020 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 102 см |
| Мінімальна висота знімання | 35 см |
| Технічний стан | справне |
| Тип | Штатив |
| Товар | Штатив для софтбокса, тринога для фотопарату, Штативи фотознімання Штатив маленький EB-16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 272 ₴








