
Ланцюгова пила для дрібних робіт KRAFFTEC, Побутова акумуляторна ланцюгова пила Акб WQ-56
979 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4o36o11y
+380 (66) 312-27-21
- +380 (95) 682-54-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
📝 Ланцюгова пила для дрібних робіт KRAFFTEC, Побутова акумуляторна ланцюгова пила Акб WQ-56
📌 Акумуляторна ланцюгова міні-пила KRAFFTEC Model:8″ використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізки дерев’яних гілок, чагарника, ефективно вирішує завдання в столярній роботі. Мала вага і компактні розміри забезпечують комфортну акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
📌 Особливості:
- 🔸 Мала вага та невеликі розміри
- 🔸 Міцний корпус
- 🔸 Захистний кожух
- 🔸 Низький рівень шуму
📌 Характеристика:
- 🔸 Ємність АКБ: 2000 мАч
- 🔸 Швидкість ланцюга: 5,8 м/сек
- 🔸 Довжина шини: 150 мм.
- 🔸 Напруга АКБ: 24 В
📌 Комплектація:
- 🔸 Дві батареї
- 🔸 Ключ для монтажу шини та ланцюга
- 🔸 Акумуляторна міні пила
- 🔸 Посібник користувача
- 🔸 Пластиковий кейс
- 🔸 Зарядний пристрій
📌 Характеристики
📌 Характеристики електродвигуна, акумулятора
- 🔸 Час заряду акумулятора: 60 хв
- 🔸 Ємність акумулятора: 2 Ач
- 🔸 Тип акумулятора: Li-Ion
- 🔸 Напруга акумулятор: 24 В
📌 Основні
- 🔸 Крок ланцюга: 1/4″
- 🔸 Країна виробник: Польща
- 🔸 Довжина шини: 150 мм
- 🔸 Вага: 2,8 кг
- 🔸 Швидкість обертання ланцюга: 5,8 м/сек
- 🔸 Живлення: Акумулятор
- 🔸 Виробник: KRAFFTEC Model:6″
- 🔸 Розташування двигуна: Поздовжнє
📌 Додаткові функції
- 🔸 Блокування кнопки включення: Так
- 🔸 Додатковий акумулятор: Так
📌 Акумуляторна ланцюгова міні пила KRAFFTEC Model:6

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krafftec |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 200 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора | 60 час |
| Довжина пропилу, (мм) | 200 |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Мастило ланцюга | Ручна |
| Товар | Ланцюгова мініпила для дому KRAFFTEC 8" (20 см) 24 В, Ручна акумуляторна пила для порізування гілок WQ-56 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 979 ₴