
Акумуляторна пила з АКБ і зарядним 10, Електропила ланцюгова для гілок, Акумуляторна пила в коробці MJ-52
2 216 ₴
1 108 ₴
- В наявності
- Код: 3t6l821
- +380 (95) 682-54-74
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🚀 Акумуляторна пила з АКБ і зарядним 10, Електропила ланцюгова для гілок, Акумуляторна пила в коробці MJ-52
✨ Акумуляторна ланцюгова пилка відмінно підходить для обрізки дерев та чагарників, для рубання та подрібнення садових відходів, а також для невеликого будівництва з дерева.
✨ Потужний двигун
✨ Пила має вбудований електродвигун, що забезпечує високу продуктивність. Завдяки цьому інструмент здатний різати невеликі гілки, квадратні та круглі пиломатеріали.
✨ Пилу потрібно всього 10 секунд, щоб розпиляти колоду діаметром 6 см.
✨ Пильне коло швидко і чисто ріже, що робить інструмент ідеальним для точних різів.
✨ Ергономічна та зручна
✨ Пила володіє зручною ковзною рукояткою, а також ергономічною формою, яка забезпечує високий рівень комфорту при роботі.
✨ Ви завжди зможете стежити за різом завдяки асиметричній конструкції пристрою.
✨ Універсально
✨ Пила ідеально підходить для різання деревини, гілок та очищення дерев і може використовуватися як чоловіками, так і жінками.
✨ Характеристики:
- ⭐ Живлення: Акумулятор
- ⭐ Ємність акумулятора: 2000 мАч
- ⭐ Тип акумулятора: Літій-іонний
- ⭐ Напруга: 24 В
- ⭐ Вага в упаковці: 1,3 кг
- ⭐ Матеріал рукоятки: АБС-пластик
- ⭐ Колір: Чорний
- ⭐ Розміри в упаковці: 23х13, 5см
- ⭐ Вага: 945 г
- ⭐ Розміри (ДхШхВ): 34х12х11 см
- ⭐ Матеріал: АБС-пластик, нержавіюча сталь
- ⭐ Додаткові характеристики: різання: 60 мм
✨ Комплектація:
- ⭐ Акумулятор, 2шт
- ⭐ ланцюг – 1 шт. ,
- ⭐ ключ для затискання ланцюга – 1 шт.
- ⭐ шина – 1 шт.,
- ⭐ зарядний пристрій,


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 100 мм |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина пропилу, (мм) | 100 |
| Товар | Ручна електропила для дерева 10, Універсальна мініпила з акумулятором, акумуляторна ланцюгова пила MJ-52 |
- Ціна: 1 108 ₴







