
Плита переносна для будинку RAF 8005 1500Вт, Плита побутова, Електроплити одноконфорочні QA-97
778 ₴
- Немає в наявності
- Код: 21dv3y3uj2
+380 (66) 312-27-21
- +380 (95) 682-54-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
🔧 Плита переносна для будинку RAF 8005 1500Вт, Плита побутова, Електроплити одноконфорочні QA-97
🔹 Електроплита одноконфоркова RAF 8005. Дискова нержавіюча сталь. Електроплита RAF 8005 це економний та малогабаритний пристрій, оснащений одним малопотужним нагрівачем, потужністю 1500Вт. із регульованим термостатом. Покриття робочої поверхні з нержавіючої сталі. Якщо у вас небагато місця на кухні, то RAF 8005 стане незамінним помічником на вашій кухні або будь-якому іншому місці. А завдяки легкій вазі її можна взяти з собою на дачу. Живлення від мережі 220В. Порадуйте корисними та смачними стравами своїх рідних та близьких, тепер на вашій кухні стане більше вільного місця.
🔹 Переваги:
- • Споживана потужність 1500 Вт, регулювання якої здійснюється терморегулятором на передній частині корпусу.
- • Плита має захист від перегріву.
- • Така плита стане чудовим рішенням для літнього дачного будинку.
- • Мережевий індикатор роботи світиться під час роботи.
- • За допомогою такого компактного кухонного приладу, як RAF 8005, ви зможете легко приготувати собі їжу на поточний день.
- • Маленька, компактна та дуже практична плита підійде для розігріву та приготування їжі в побутових умовах.
- • Не в кожного є можливість і необхідність встановлення повноцінної плити.Для економії місця, електроенергії та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки.
- • Плита має одну дискову електричну конфорку із закритим типом нагрівального елемента.
- • Ніжки з прогумованою основою забезпечують хорошу стійкість на поверхні.
🔹 Характеристика:
- • Кількість конфорок 1
- • Поворотний механічний перемикач
- • Матеріал нержавіюча сталь
- • Світловий індикатор роботи,
- • Терморегулятор
- • Максимальна потужність 1500 Вт




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Портативна плита для готування RAF 8005 1500 Вт, Мініелектропіта, Електричні плити, Плита кухонна QA-97 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 778 ₴








