
Практичний пилосос для прибирання в домі Rainberg RB-658TB 5200 Вт, Звичайний пилосос для дому EV-49
3 792 ₴
- Немає в наявності
- Код: k5188i5apc
+380 (66) 312-27-21
- +380 (95) 682-54-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


💥 Практичний пилосос для прибирання в домі Rainberg RB-658TB 5200 Вт, Звичайний пилосос для дому EV-49
👉 Пристрій для швидкого та ефективного прибирання домашніх та інших приміщень.
👉 Потужний електромотор забезпечує сильне всмоктування всіх частинок пилу та гризі всередину пилозбірника.
👉 Основні особливості контейнерного пилососу Rainberg RB-658:
- ☑️ Турбощітка в сукупності з потужним мотором забезпечує якісне чищення підлогових покриттів, килимів та доріжок.
- ☑️ Внутрішній відсік для кабелю живлення збереже провід живлення в цілості та безпеці.
- ☑️ Електромотор потужністю 5200 Ватт забезпечує максимальне всмоктування всіх частинок пилу та бруду.
- ☑️ Всі пил, що всмоктується, і бруд потрапляє в пластиковий контейнер, який згодом дуже легко очищається і його можна помити.
👉 Працює пилосос від мережі 220 Вольт за допомогою вбудованого кабелю живлення.
На корпусі в зручному місці розташований вимикач пилососа.
Гнучкий шланг пилососа дозволяє зручно використовувати його та очищати поверхні у важкодоступних місцях.
Усі фільтри пилососу можна знімати та очищати.
👉 Характеристики:
- ☑️ Зручне зберігання та транспортування;
- ☑️ Автоматична намотування шнура;
- ☑️ Довжина шнура: 3 м;
- ☑️ Живлення від мережі 220-240V – 50/60 Гц
- ☑️ Щілева насадка;
- ☑️ Розміри: 40,6х37,2х32.4 см
- ☑️ Турбощітка;
- ☑️ Пилосос із колбою об’ємом 5 л;
- ☑️ Потужність 5200 Вт;
- ☑️ Пластикова щітка для підлоги;
👉 Комплектація:
- ☑️ Щілева насадка
- ☑️ Інструкція
- ☑️ Пилосос
- ☑️ Фірмова коробка
- ☑️ Турбощітка
- ☑️ Пластикова щітка для підлоги


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 5200 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Потужний ручний пилосос із контейнером Rainberg RB-658TB 5200 Вт, Практичний пилосос для прибирання в будинку EV-49 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 792 ₴








