
Фрезер для манікюру педикюру нарощування нігтів Потужний фрезер для педикюру манікюру SK-46
783 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3x266x5pj1l
+380 (66) 312-27-21
- +380 (95) 682-54-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
💥 Фрезер для манікюру педикюру нарощування нігтів Потужний фрезер для педикюру манікюру SK-46
🔹 Фрезер для манікюру Nail Drill ZS-601 PRO Чорний – ідеально підходить для апаратного манікюру та педикюру, в салоні та вдома.
🔹 Має високу потужність 45 Ватт та швидкість від 5 до 35 тисяч об/хв. Приємна особливість цієї моделі: працює тихо, без вібрації.
🔹 Ручка має систему охолодження, що дозволяє працювати тривалий час із комфортом.
🔹 Має функцію реверсу. Блок виконаний у чорному кольорі, на фронтальній панелі розташовується ручка керування швидкістю, перемикання реверсу та кнопка вкл/викл.
🔹 Nail Drill ZS-601 PRO має запобіжник від перевантажень.
🔹 Напруга: 220-240В, 50Гц
🔹 До комплекту входить:
- ➕ блок живлення;
- ➕ Зручна ручка-мікродвигун з охолодженням;
- ➕ Підставка для ручки;
- ➕ набір з 6 фрез;
🔹 Коротка інструкція щодо використання даної моделі Фрезера:
- ➕ Вставляємо фрезу (насадку) в ручку-мікромотор, без неї не вмикаємо.
- ➕ При необхідності підключаємо педаль для роботи в ножному режимі.
- ➕ Підключаємо ручку до блока живлення.
- ➕ Важливий момент: перемикання в реверс, здійснюємо у вимкненому стані.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.59 кг |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Кількість насадок | 6 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 45 Вт |
| Особливості | Реверс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Фрезер для нігтів для зняття манікюру, Портативний манікюрний апарат, Педикюрні апарати SK-46 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 783 ₴








