
Електродуйка Suntera FHW-101, Обігрівач-вентилятор із захистом від перегріву, Тепловентилятор 2кв VJ-36
617 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5r76qy1t2
+380 (66) 312-27-21
- +380 (95) 682-54-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🚀 Електродуйка Suntera FHW-101, Обігрівач-вентилятор із захистом від перегріву, Тепловентилятор 2кв VJ-36
🛠️ Основні характеристики
- 🔘 Колір:білий
- 🔘 Тип:підлоговий
- 🔘 Режим вентилятора
- 🔘 Електроживлення: 220 – 240 В, 50 Гц
- 🔘 З терморегулятором
- 🔘 Призначення:побутовий
- 🔘 Площа обігріву: до 22 кв.м
- 🔘 Потужність:2000 Вт
- 🔘 Режим нагрівання: 2
- 🔘 Матеріал лопат:пластик


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Suntera |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г г |
| Товар | Побутовий нагрівач для квартири Suntera FHW-101, Тепловентилятори нагрівачі електричні 2 кВ VJ-36 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617 ₴






