-50%

Кухонна плита для маленької кухні Vilgrand VHP162D 2000Вт, Комфорка електрична, Плити для приготування IS-19
2 768 ₴
1 384 ₴
- В наявності
- Код: 5kgr9146
+380 (66) 312-27-21
- +380 (95) 682-54-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
📣 Кухонна плита для маленької кухні Vilgrand VHP162D 2000Вт, Комфорка електрична, Плити для приготування IS-19
🛠️ Плита настільна ViLgrand VHP 162D Gray – компактна, проста у використанні, має зручне механічне керування. Електроплита в елегантному дизайні – відмінне рішення як додаткової варильної панелі на дачі або в будинку, так і як окрема електрична плита на невеликій кухні.
🛠️ Достоїнствами даної електроплити є компактний розмір, сучасний ергономічний дизайн, широкий тен, 1000 + 1000, діаметр 145 мм, невелика вага, що робить її дуже мобільною. Корпус електроплити виготовлений із нержавіючої сталі.
🛠️ Купити настільну плиту ViLgrand VHP 162D Gray можна, оформивши замовлення на нашому сайті або за телефоном.
📣 Характеристики:
- ➕ Потужність конфорки: 1000.
- ➕ Номінальна частота: 50–60 Гц
- ➕ Вага нетто: 2,34
- ➕ Потужність правої конфорки: 1000.
- ➕ рівнів потужності: 4
- ➕ Діаметр конфорок: 145+145 мм
- ➕ Габаритні розміри виробу: 500×310×90 мм.
- ➕ Номінальна напруга: 220&240 В
- ➕ Загальна потужність: 2000
- ➕ Довжина кабелю живлення: 80
- ➕ Кількість конфорок: 2
- ➕ Товщина панелі: 0,4 мм
- ➕ Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Якісна настільна електроплита, Електронні кухонні плити побутові настільні IS-19 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 384 ₴
